+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

Akcesoria do pieczęci i stempli

Firma „1001 Drukuj” oferuje szeroką gamę produktów stemplowych, a także związanych z nimi akcesoriów do plomb. Tutaj znajdziesz produkty najpopularniejszych producentów, które zdobyły uznanie nie tylko na Ukrainie, ale także w krajach europejskich.

Nasz asortyment

Możesz zamówić u nas następujące akcesoria do pieczątek:

Atramenty do stempli. Służy do wypełniania poduszek atramentem. Są na bazie alkoholu, wody i oleju, a także mają różne kolory.

Podkładki do pieczątek. Stosowany z pieczęciami ręcznymi i stemplami. Są wypełnione farbą lub niepomalowane (do samodzielnego tankowania).

Poduszki na przypony. Wkłady wypełnione atramentem używane do zastąpienia starej poduszki w oprzyrządowaniu.

Pokrowce na przypony. To stylowe akcesorium zostało zaprojektowane z myślą o ostrożnym przechowywaniu i transporcie pieczątek. Dotyczy to szczególnie tych, którzy często podróżują na spotkania i zabierają ze sobą pieczęć.

Uchwyty do stempli. Unikalne urządzenia, które mogą służyć zarówno jako długopis, jak i pieczątka. Możesz zamówić frazes z logo lub dowolną inną informacją.

Korzyści z „1001 znaczków”:

  • własna produkcja;
  • katalog z szeroką gamą produktów;
  • najlepsze marki znaczków;
  • świetne ceny;
  • szybka dostawa w Kijowie i na Ukrainie.

Możesz kupić akcesoria do znaczków w Kijowie na stronie internetowej, składając zamówienie przez „Koszyk”. Zadzwoń również: +38 (098) 488 1001, +38 (093) 488 1001, +38 (066) 488 1001 lub przyjdź do naszego biura na 1 Magnitogorsky Lane.

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze

 

Window prices by size