+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

Długopisy pod znaczkiem "Heri" (Niemcy)

Страница 1 из 3

Pióro z — nietypowy rodzaj stempla kieszonkowego, który dziś zyskuje na popularności na Ukrainie. Na naszej stronie możesz kupić długopisy Heri. Taki oryginalny drobiazg będzie wyjątkowym prezentem dla menedżera, kolegi lub np. przyjaciela pisarza. Ponadto każdy niemiecki długopis jest dostarczany z pięknym etui.

Co to jest stempel?

Wygląd — jest to zwykły długopis, w rzeczywistości jest w nim zamontowany frazes i podkładka z tuszem. W sklepie internetowym „1001 print” istnieją zarówno niemieckie długopisy, jak i wieczne pióra.

Zasada działania pisaka jest następująca: gdy nasadka jest zamknięta, półautomatyczny mechanizm opuszcza frazes do poduszki z tuszem. Oznacza to, że robisz notatkę długopisem, zamykasz nasadkę i na koniec umieszczasz pieczątkę. Gdy skończy się atrament, możesz kupić nowe i uzupełnić poduszkę. Nawiasem mówiąc, w naszym katalogu można również znaleźć tusze do stempli.

Pióro może zawierać następujące informacje:

  • logo firmy;
  • podpis faksu (dlatego produkt nazywa się „pióro faksu”);
  • telefon, adres, e-mail;
  • obraz ex libris.

Jak złożyć zamówienie

Aby zamówić długopis ze stemplem, kliknij opcję „Kup” w pobliżu pożądanego modelu. Następnie skontaktujemy się z Państwem w celu wyjaśnienia szczegółów produkcji poligraficznej. Jeśli masz jakieś pytania, możesz do nas zadzwonić pod numery

+38 (098) 488 1001,
+38 (093) 488 1001,
+38 (066) 488 1001.

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze