+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

farba do stempli

Czytelność stempla zależy w dużej mierze od jakości tuszu stempla. W asortymencie naszej firmy znajdują się produkty takich producentów jak Colop, Noris, Shiny, Trodat.

Zanim kupisz tusz do pieczątek, zwróć uwagę na następujące punkty:

  • podstawa;
  • dla jakiej powierzchni jest przeznaczona;
  • rodzaj poduszki do tuszu wymaganej do użycia;
  • obecność lub brak dozownika;
  • czas schnięcia.

Cechy tuszu do stempli według rodzaju podłoża

Najważniejszym kryterium jest podstawa wykonania farby:

Atrament na bazie wody. Ten atrament jest używany w standardowych stemplach i pieczęciach do papieru. Ten wygląd ma szeroką gamę kolorów, od zwykłego niebieskiego (do dokumentów) po neonowe ultrafioletowe (do użytku klubowego).

Atrament na bazie alkoholu. Uszczelki nakłada się na drzewo, porcelanę, szkło, polietylen itp. Farba na bazie alkoholu jest szybkoschnąca — wysycha w ciągu 2-3 sekund.

Tusz do stempli na bazie oleju. Najczęstszym zastosowaniem tego atramentu były metalowe znaczki, liczniki, datowniki i stemple pocztowe. Nadaje się do drukowania na papierze powlekanym, błyszczącym i foliowym.

Zamawianie tuszu do pieczątek w Kijowie

Zamówienie można złożyć w sklepie internetowym lub dzwoniąc pod numer: +38 (098) 488 1001, +38 (093) 488 1001, +38 (066) 488 1001. Dostawa realizowana jest przez usługi kurierskie w Kijowie możliwe ukierunkowaną dostawę kurierem lub odbiór pod adresem: per. Magnitogorsk, 1.

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze

 

Window prices by size