+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

Poduszki stołowe na pieczątki i pieczątki

Inkpad — niezbędny materiał eksploatacyjny do pieczątek z gumowymi i polimerowymi kliszami. Do każdego nadruku należy wybrać osobny rodzaj poduszki, który będzie pasował do produktu pod każdym względem. Czystość, jasność i jednolitość druku zależą od jakości stempla.

Funkcje i działanie

W „1001 wydruków” Możesz kupić podkładkę do stempli biurkowych do olinowania ręcznego lub zamiennik do olinowania automatycznego. Jeśli chodzi o opcję wymiany, takie poduszki odpowiadają rozmiarem znaczkom, do których są przeznaczone.

Podkładki do pieczątek mają kształt:

  • prostokątny;
  • owalny;
  • okrągły;
  • kwadrat.

Ceny produktów różnią się w zależności od rozmiaru i producenta. Podkładki do pieczątek w naszym katalogu są reprezentowane przez znaki towarowe Colop, Trodat i Shiny.

Aby poduszki z tuszem nie wysychały, umieszcza się je w etui z ciasno dopasowaną pokrywką. Jeśli chodzi o poduszki do automatycznych urządzeń drukujących, takie produkty nie wymagają dodatkowej ochrony — obudowa urządzenia jest szczelna, dzięki czemu atrament w nich pozostaje świeży przez długi czas.

Oferujemy szeroką gamę tamponów do drukowania atramentami na bazie alkoholu i wody. Produkty wypełnione są tuszem niebieskim, czerwonym, fioletowym, czarnym lub zielonym. Nakład wystarcza na kilka lat intensywnej pracy (do ok. 3000 wydruków). Gdy skończy się atrament, możesz kupić zastępczą wkładkę z atramentem lub uzupełnić ją atramentami, które są również sprzedawane w naszym sklepie internetowym.

Zamów podkładkę pod tusz w Kijowie z dostawą

Zamówienie można złożyć przez stronę internetową lub dzwoniąc pod numer +38 (098) 488 1001, +38 (093) 488 1001, +38 (066) 488 1001. Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej , kurier (w Kijowie), odbiór możliwy również pod adresem: Kijów, Magnitogorsky lane, 1.

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze