Finbo opinie

Finbo – opinie i najważniejsze informacje!

W niniejszym artykule prezentujemy Państwu jedną z najkrócej istniejących i zarazem najmniejszych firm pożyczkowych o kapitale polskim. Mowa tutaj o Finbo. Finbo to firma, która działa w mocno konkurencyjne branży pożyczek-chwilówek od krótkiego czasu. Czym wyróżnia się pożyczkodawca na tle konkurencji? Przedstawiciele wskazują, że Finbo proponuje swoim klientom bardzo atrakcyjne koszty pożyczek. Ponadto, transakcje zawierane w serwisie są bardzo szybkie i proste. Czy Finbo to naprawdę dobry pożyczkodawca? Odpowiedź nzjadą Państwo w niniejszym artykule. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

Finbo – informacje podstawowe na temat pożyczkodawcy

Finbo specjalizuje się w udzielaniu klientom pożyczek krótkoterminowych, czyli tak zwanych chwilówek. Wzorem pozostałych firm pożyczkowych, Finbo podzieliło swoją ofertę na dwie kategorie. Jedna z nich dedykowana jest nowym, druga zaś stałym klientom. Firma cały czas podejmuje działania mające na celu spełniać oczekiwania klientów, którzy pragną otrzymywać maksymalnie wysokie zobowiązania, które będą w stanie spłacić w szybkim czasie. Dodatkowym atutem Finbo są bardzo małe formalności, dzięki czemu proces wnioskowania o pożyczkę w Finbo nie powinien nikomu zająć dużo czasu.

Co trzeba zrobić, by dostać pożyczkę w Finbo?

Czy aby dostać pożyczkę w Finbo należy spełnić dużą ilość restrykcyjnych warunków? Okazuje się, że nie. Wymagania stawiane klientom nie różnią się znacząco od tych, które określają pozostałe firmy pożyczkowe. Każda osoba, która chce otrzymać pożyczkę w Finbo, musi zatem spełnić niżej opisane warunki:

  • wiek od 20 do 75,
  • posiadanie własnego numeru telefonu komórkowego,
  • posiadanie rachunku w banku wraz z dostępem do bankowości elektronicznej,
  • posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • posiadanie polskiego dowodu osobistego,
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

Jakie bazy dłużników sprawdza Finbo?

Każda firma pożyczkowa w dokładny sposób weryfikuje, czy dany klient znajduje się w bazach dłużników. Do takich baz nasze nazwisko trafia wtedy, gdy nie spłacamy swoich pożyczek, kredytów bądź mandatów w określonym prawem terminie. Każdy wniosek pożyczkowy w Finbo przechodzi również przez proces weryfikacji baz dłużników. Firma ta sprawdza Biuro Informacji Kredytowej (BIK), Biura Informacji Gospodarczej, w których skład wchodzi Big InfoMonitor, ERIF, Krajowy Rejestr Dłużników oraz EBIG. Firma dodaje jednak, że z jej oferty mogą skorzystać również te osoby, które posiadają też inne niespłacone pożyczki. Warunkiem jest jednak to, aby nie było jakichkolwiek opóźnień w ich spłacie.

Wejdź na czerwona-skarbonka.pl i dowiedz się więcej!

Jeśli zainteresowała Cię oferta Finbo oraz zastanawiasz się, jakie są opinie o Finbo, koniecznie odwiedź stronę https://www.czerwona-skarbonka.pl/finbo-opinie/. Znajdziesz na niej szereg interesujących informacji odnośnie warunków udzielania pożyczek przez tę firmę, dokładnych kwotach pożyczek oraz poznasz opinie internautów na temat tej firmy pożyczkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *