+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

Dla przedsiębiorców

Страница 1 из 3

Zamów pieczęć przedsiębiorcy

Czy dla prywatnego przedsiębiorcy pieczęć jest obowiązkowa?

Kwestia, czy przedsiębiorca potrzebuje pieczęci, była dyskutowana od dawna. Z jednej strony panuje opinia, że ​​państwo nie stawia wymagań, aby przedsiębiorca posiadał ten wymóg. Z drugiej strony nie można obejść się bez pieczęci przedsiębiorcy. I chociaż opinie są różne – jest to raczej zderzenie podstaw teoretycznych (legislacyjnych) i praktycznych.

W praktyce przedsiębiorca może napotkać następujące sytuacje. Większość banków wymaga pieczęci przy udzielaniu kredytu i otwieraniu rachunku bieżącego. Nie trzeba mówić o zaskoczeniu partnerów biznesowych, gdy dowiadują się o braku plomby.

Należy pamiętać: jeśli już zdecydowałeś się zamówić pieczęć przedsiębiorcy, po jej otrzymaniu będziesz musiał umieścić ją na wszystkich dokumentach bez wyjątku. Jeden podpis już nie wystarczy.

czytaj więcej

Zamówienie pieczęci przedsiębiorcy jednoosobowego – korzyści z posiadania pieczęci przedsiębiorcy

I choć nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie „Czy przedsiębiorca musi posiadać pieczęć?” trudno znaleźć, ale znacznie szybciej można znaleźć korzyści. Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że jego obecność ma kilka zalet, które trudno przeoczyć:

 1. Dodatkowa ochrona dokumentów (podpis można sfałszować w domu, ale nie każdy odważy się sfałszować pieczęć).
 2. Przedsiębiorca zaczyna być traktowany jak pełnoprawny partner, pieczęć daje mu solidność i pewność siebie;
 3. Gdy indywidualny przedsiębiorca otworzy rachunek bieżący lub skorzysta z innych usług bankowych, nie będzie zbędnych pytań i opóźnień w procedurze. Często banki odmawiają zawarcia umowy w przypadku braku pieczęci przedsiębiorcy. Dlatego lepiej najpierw zamówić pieczęć przedsiębiorcy, aby później nie było problemów.

Pieczęć prywatnego przedsiębiorcy - standardy tworzenia pieczęci przedsiębiorcy

Wymagania i opcje drukowania

Pieczęć przedsiębiorcy to przede wszystkim narzędzie biznesowe, które musi spełniać określone wymagania i standardy. Jednym z głównych wymagań, które mają zastosowanie do wszystkich pieczęci, jest wyraźny obraz nadruku. Powinno być łatwe do odczytania i zidentyfikowania.

Produkcja pieczęci FOP odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami i standardami, co przewiduje ustawodawstwo Ukrainy.

Oto najważniejsze:

 • Średnica kliszy powinna wynosić 40 mm, jednak możliwe jest zmniejszenie lub zwiększenie w zakresie od 30 do 50 mm;
 • Nadruk powinien mieć standardowy niebieski kolor. Oczywiście można wybrać inny kolor, ale mogą być problemy z kserowaniem i zdarzają się nawet przypadki, gdy banki odmawiają przyjęcia druku, który nie jest niebieski. Dlatego lepiej nie odchodzić od standardów.

Jakość nadruku będzie bezpośrednio zależeć od kliszy, jest to lustrzane odbicie nadruku. Przedsiębiorca może mieć również pieczęć główną i dodatkowe.

Co powinno być wskazane na pieczęci FOP?

Zgodnie z obowiązującym prawem pieczęć prywatnego przedsiębiorcy musi mieć odpowiednią formę, zawierającą najważniejsze informacje o właścicielu narzędzia.

Druk musi zawierać następujące dane:

 • Różnorodność formy własności;
 • Adres rejestracyjny;
 • Nazwa właściciela;
 • Numer identyfikacyjny.

Na życzenie przedsiębiorcy istnieje możliwość zamówienia plomby do FOP wraz z elementami zabezpieczającymi. Należy to uzgodnić przed zaprojektowaniem układu.                   

Jak zamówić nadruk FOP?

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zamówić pieczęć przedsiębiorcy z Kijowa, uważaj się za szczęściarza i trafiłeś pod właściwy adres. Przy zamawianiu należy również zdecydować, na jakim sprzęcie chcesz umieścić – ręczny lub automatyczny. Jeśli spodziewane jest częste korzystanie z drukowania, z pewnością lepsze jest automatyczne, ale jeśli od czasu do czasu, można zrezygnować z instrukcji.

Algorytm składania zamówienia i produkcji jest niezwykle prosty:

 1. Ustalamy układ i dobieramy sprzęt (nasi specjaliści zawsze chętnie pomogą w wyborze). Standardowy rozmiar wydruku — 40 mm.
 2. Koordynujemy czas produkcji tak, abyś był zadowolony, są też pilne zamówienia;
 3. Przyjdź do naszego biura po pieczęć lub zamów dostawę kurierem.

Aby zamówić teraz druk FOP, musisz skontaktować się z naszym menedżerem lub odwiedzić nasze biuro. Szczegółowo wysłuchamy wszystkich Twoich życzeń i przystąpimy do opracowania makiety. Dopiero po zatwierdzeniu układu, compszczegóły, ostateczny koszt i sposób dostawy, Twoje zamówienie zostanie wysłane do produkcji. Po otrzymaniu pieczęci, bezpośrednio przed dokonaniem płatności, będą Państwo mieli możliwość osobistej weryfikacji jakości dostarczonych produktów oraz braku małżeństwa lub jakichkolwiek wad. Możesz również zamówić druk FOP Kijów przez Internet, co ma swoje zalety i wady. W takim przypadku możesz zamówić drukowanie bez wychodzenia z domu.

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze

 

Window prices by size