+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

Pieczęć dla notariusza

Pieczęć notarialna - przeznaczenie i właściwości pieczęci notarialnej

Notariusz – jest to przedstawiciel władzy państwowej, któremu przysługuje prawo poświadczania legalności różnego rodzaju zaświadczeń, dokumentów czy aktów. To właśnie z tego powodu notariusz znajduje się na liście zawodów, które mogą posługiwać się urzędową pieczęcią w swojej działalności. Działalność każdego notariusza w dowolnym regionie naszego kraju musi być poświadczona pieczęcią i pieczęcią. Drukuj – jest to główne narzędzie, jednak w przypadku niektórych dokumentów notariusz często musi używać pieczątek do zatwierdzenia dokumentów „Kopia”, „Z kopii”, „Z oryginału” itp.

Przejrzystość jako wskaźnik jakości pieczęci notarialnej

Jaka jest pieczęć notariusza w Kijowie? Jakie są wymagania dotyczące jakości pieczęci notarialnej? Co to powinno być, aby mieć prawo do bycia notariuszem? Nie chodzi nawet o to, że notariusze używają pieczęci na co dzień i wiele razy, to znaczy używają jej prawie bez przerwy i dni wolnych. Oznacza to, że nie zawsze chodzi tu tyle o trwałość, co o czytelność wyświetlanych informacji, ponieważ inicjały notariusza, data sporządzenia dokumentu itp. powinny być doskonale widoczne. W żadnym wypadku nadruk nie powinien pozostawiać tłustego połysku na papierze, atrament nie powinien wychodzić poza nadruk. W idealnym przypadku pieczęć notarialna powinna mieć równy i wyraźny nadruk, ponieważ tylko ta opcja nie budzi wątpliwości co do jej autentyczności i legalności przy przedstawianiu dokumentu w innych przypadkach.

Co musisz wiedzieć przed wykonaniem stempla notarialnego

czytaj więcej

Funkcje i najważniejsze informacje

Zamawiając pieczęć notarialną lub wybierając firmę do zamawiania takich usług, ważne jest poznanie niektórych subtelności produkcji, które w taki czy inny sposób wpływają na końcowy wynik i jakość produktu:

  • Wiele firm może zaoferować Państwu produkcję gotowego gotowego nadruku za pomocą skanu, z którego powstaje układ przyszłego nadruku. Jednak, jak pokazuje praktyka, powoduje to błędy i znaczne obniżenie jakości wydruków. Dlatego takie środki są niedopuszczalne. Kierujemy się wyłącznie oryginalnymi układami, których próbka jest w pełni zgodna ze wszystkimi obowiązującymi wymaganiami i przepisami.
  • W celu podniesienia poziomu szczegółowości elementów zabezpieczających i uzyskania trwałości odcisku konieczne jest stosowanie wyłącznie zaawansowanych metod i technologii produkcji w produkcji pieczęci notarialnej, co robimy.
  • Pieczęć notarialna jest wykonywana nie na rok czy nawet dwa, ale na dłuższy okres, dlatego pieczęć musi być trwała i mieć wysoką żywotność. Aby to osiągnąć, używamy komponentów pochodzenia austriackiego, co zwiększa niezawodność naszych produktów jako całości.

Ochrona i wymagania dotyczące plomb

Ponieważ pieczęcie i stemple notarialne są klasyfikowane jako specjalne wyroby stemplowe o wysokim stopniu ważności i odpowiedzialności, produkty tego rodzaju również wymagają szczególnej ochrony przed fałszerstwem. Jeśli komuś uda się sfałszować pieczęć notarialną, trudno sobie wyobrazić, ile problemów może to spowodować. Z tego powodu pieczęć notariusza na Ukrainie zapewnia niezawodną kompleksową ochronę. Ta informacja została zatwierdzona przez Ministerstwo Sprawiedliwości Ukrainy, dlatego wystawienie pieczęci notarialnej jest możliwe tylko wtedy, gdy wszystkie wymagania są w pełni spełnione.

Należy zauważyć, że na początku 2013 roku przyjęto nową próbkę pieczęci notarialnej, zgodnie z którą na kliszy muszą znaleźć się następujące elementy:

  • Herb Ukrainy;
  • Nazwa i cel pieczęci, „prywatny notariusz”;
  • Nazwisko notariusza;
  • Dołączony okręg notarialny;
  • Treść pieczęci w języku ukraińskim;
  • Ochrona jest również wymagana, ale tylko zatwierdzone elementy.

Jeśli słowo „Ukraina” było wymagane wcześniej; i numer certyfikatu, teraz nie jest to wymagane.

Zamów pieczęć dla notariusza

Jeśli zdecydujesz się zamówić znaczek notarialny

Produkcja plomb dla notariusza znajduje się na liście usług naszej firmy. Jeśli potrzebujesz zamówić pieczęć notarialną Kijów, zawsze możesz skontaktować się z naszymi projektantami, aby opracować układ i uzgodnić szczegóły. Ważne jest, aby znaleźć prawdziwych fachowców w tej sprawie, ponieważ wszystkie parametry techniczne druku dla notariusza są bardzo dokładnie regulowane przez ustawodawstwo Ukrainy. Zgadzam się, o wiele bardziej niezawodne jest zamówienie pieczęci notarialnej w firmie, która w praktyce zna wszystkie prawne subtelności jej produkcji.

Z nami zawsze możesz złożyć zamówienie na pilne lub niepilne produkcja plomb dla prywatnych i publicznych kancelarii notarialnych. Możesz to zrobić nawet bez wychodzenia z domu lub bez odrywania wzroku od środowiska pracy. Aby Twoje zgłoszenie na naszej stronie zostało zatwierdzone, a produkt przyjęty do pracy, musisz dołączyć do zamówienia zeskanowaną kopię certyfikatu, który daje Ci prawo do wykonywania czynności notarialnych.

Zapewnienie jakości

Przy tworzeniu pieczęci należy wziąć pod uwagę wiele punktów, które zostały wymienione powyżej i w obecności których produkt nabiera mocy prawnej. Nasi specjaliści z wyprzedzeniem dokładnie omawiają z klientem parametry i kształt kliszy, materiał na podstawę, głębokość elementów szczeliny, a także kąt nachylenia części drukującej.

 Ponieważ działamy na rynku znaczkowym od ponad roku, w tym czasie zgromadziliśmy duże doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju pieczęci i pieczątek, w tym notarialnych. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi możliwe jest wykonanie wyraźnych i wysokiej jakości wydruków, aby osiągnąć parametry wymagane przez normy państwowe. Dzięki dobrze skoordynowanej pracy specjalistów i głębokiemu zrozumieniu potrzeb klienta, zawsze jesteśmy gotowi zaoferować Państwu bardzo przystępne ceny i nienaganną jakość produktów.

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze