+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

Pieczęć Inżyniera

Pieczęcie inżyniera i ich rodzaje

Dlaczego inżynierowie potrzebują drukowania? Zgodnie z ukraińskim ustawodawstwem prawo do prowadzenia prac w katastrze otrzymują tylko osoby upoważnione, które wcześniej uzyskały dyplom inżyniera katastralnego. W związku z tym istnieje potrzeba zamawiania nadruków u specjalistów w tej dziedzinie. Wszelkie pieczęcie, jakie otrzymują eksperci, projektanci, architekci, inżynierowie nadzoru technicznego reguluje Regulamin Atestacyjnej Komisji Architektonicznej i Budowlanej, który został zatwierdzony przez uprawnione organy w dniu 25.06. 2011. Mówi tylko, że wszyscy wyżej wymienieni specjaliści, którzy wcześniej otrzymali świadectwo kwalifikacji, muszą mieć do dyspozycji osobistą pieczęć. Forma i możliwości druku są wyraźnie wskazane w suplemencie do tego przepisu. W zależności od różnorodności specjalizacji i poziomów umiejętności można zamówić następujące rodzaje pieczęci inżynierskich: „Inżynier Konstruktor”, „Ekspert”, „Architekt”, „Inżynier Nadzoru Technicznego” itp.

czytaj więcej

Pieczęcie i pieczęcie w działalności inżyniera

Ponadto wszyscy specjaliści związani z działalnością katastralną muszą oprócz drukowania posiadać własne pieczątki i formularze. Jeśli mokry, żywy druk szybko nie straci na aktualności, to znaczki i papier firmowy są coraz mniej potrzebne ze względu na to, że wszystkie dokumenty są sporządzane w formie elektronicznej i dopiero potem drukowane. Tak więc inżynier lub architekt, który potrzebuje pieczęci osobistej, musi znać wymagania dotyczące jej parametrów i projektu nadruku. Pojedyncza próbka pieczęci inżyniera jest wprowadzana bezpośrednio przez organy regulacyjne działające w tym obszarze.

Właściwości i opcje drukowania dla inżynierów

Pieczęć inżyniera musi być zgodna z następującymi wymaganiami określonymi przez prawo:

 • Średnica druku od 40 do 45 mm;
 • Okrągły banał;
 • Należy podać pełne imię i nazwisko inżyniera, jego specjalizację oraz numer i serię świadectwa kwalifikacji;
 • Wszystkie drukowane informacje są wyświetlane w języku państwowym (ukraińskim).

Aby zapobiec fałszerstwom w przyszłości, wielu inżynierów woli zamawiać odbitki z zabezpieczeniami, najczęściej grafiką. Oczywiście należy zadbać o to, aby ochrona w żaden sposób nie wpływała na czytelność i identyfikację informacji wyświetlanych na wydruku.

Jeśli zdecydujesz się zamówić pieczęć inżyniera

Czego potrzebuję, aby zamówić odbitkę?

Jeśli zajdzie taka potrzeba, zawsze możesz zamówić pieczęć inżyniera Kijowa w naszej firmie. Jeśli więc będziesz w stolicy, będziesz mógł odebrać zamówienie osobiście, ale wcześniej upewnij się, że nadruk jest wykonany i nie ma żadnych wad. Jest to bardzo wygodne – na miejscu, aby sprawdzić gotowy wydruk pod kątem zgodności z tym, czego oczekiwałeś. W takim przypadku można uniknąć nieporozumień, zarówno ze strony klienta, jak i wykonawcy. Ponieważ wszystkie nadruki są opracowywane indywidualnie, bez użycia układów i szablonów, w tym przypadku wszystkie Twoje życzenia i wymagania zostaną w miarę możliwości uwzględnione w procesie produkcyjnym.

Czego potrzebujesz, aby przygotować się do zamówienia odbitki inżyniera?

 • Świadectwo kwalifikacji;
 • Paszport lub kserokopię pełnomocnictwa, które będą wymagane po otrzymaniu pieczęci.

Składając zamówienie online, wystarczy wysłać określone dokumenty na nasz adres e-mail.

Co możemy Ci zaoferować?

Jeśli potrzebujesz pieczęci inżyniera, projektanta, architekta, możesz złożyć zamówienie w następujący sposób:

 • Zamów online za pomocą naszej strony internetowej;
 • Przyjdź do biura osobiście;
 • Skontaktuj się telefonicznie;
 • Możliwe jest wysyłanie dokumentów pocztą z innych miast.

Dla siebie możesz wybrać najbardziej odpowiednią opcję składania zamówienia. Nasza firma gwarantuje wysoką jakość produktów, minimalny czas produkcji, stosowanie w trakcie produkcji tylko najwyższej jakości materiałów do produkcji uszczelek. Wszystkie gotowe produkty (klisze) są uzupełniane wysokiej jakości narzędziami wiodących światowych producentów.

Możesz wybrać jeden z następujących typów platform dla swojej pieczęci inżyniera:

 • Instrukcja;
 • Automatyczne;
 • Półautomatyczny (kieszonkowy).

Oprócz wyboru przystawek, kolor nadruku zależy od klienta, choć kolor niebieski jest standardem i najczęściej stosowanym. Możesz także dodać dodatkowe informacje do frazesu. A wszystkie dane, na przykład w razie potrzeby (specyfika działalności) mogą być wyświetlane w dwóch językach – ukraiński i angielski. I oczywiście przed złożeniem zamówienia napisz e-mail elementy ochrony, niezależnie od tego, czy są dla Ciebie istotne, czy nie.

Składając u nas zamówienie na pieczęć inżyniera, zapewniasz sobie pewność, że zainwestujesz swoje pieniądze i otrzymasz towar. Nasi specjaliści podchodzą do tej sprawy z całą powagą i profesjonalizmem!

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze

 

Window prices by size