+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

Pieczęć lekarza, doktora

Zamów pieczęć imienną lekarza - rodzaje pieczęci dla lekarzy i wymagania dla nich

Przypisywanie pieczęci lekarskiej

Praca w medycynie i praktyce lekarskiej nie jest kompletna bez pieczęci i pieczątek. Za pomocą pieczęci potwierdza się dokumenty oraz potwierdza osobistą odpowiedzialność za wypisane pacjentowi recepty lub zamknięte zwolnienia lekarskie. Należy jednak zauważyć, że można stosować dwa rodzaje pieczęci: osobiste dla lekarzy lub bezpośrednio dla placówki medycznej.

Lekarze potrzebują pieczątek, aby legalnie przyjmować pacjentów, a wszystkie wystawione dokumenty (zaświadczenia, recepty itp.) stają się ważne po przedstawieniu ich w innych instytucjach. Przy produkcji pieczęci lekarskich należy przestrzegać norm krajowych. Tak więc rozmiar frazesu ma najczęściej średnicę 25-32 mm. Najpopularniejsza średnica – to jest 30 cm, aby pieczęć potwierdzała podpis lekarza, musi zawierać inicjały specjalisty. Dodatkowo na pieczęci lekarza umieszczane jest logo lub dowolna wybrana symbolika i wizerunek, np. miska z wężem, herb rodowy (w przypadku dynastii lekarzy), co zawsze jest szczegółowo omawiane przed umieszczeniem porządek. Niektórzy lekarze poza grafiką wybierają również materiał tekstowy do umieszczenia. W takich przypadkach wybierz motto. W razie potrzeby specjalizacja lekarza jest wskazana na pieczęci – jeśli jest to terapeuta, chirurg lub okulista, to jednak w większości przypadków w praktyce ograniczają się do etykiety „lekarz”. Można również wskazać stopień doktora, np. „kandydat nauk medycznych”. Wszystkie te szczegóły sprawiają, że drukowanie dla lekarzy jest bardziej spersonalizowane.

czytaj więcej

Podsumowując powyższe, można zauważyć, że pieczęć dla lekarzy jest wykonywana z uwzględnieniem następujących ważnych standardów i cech:

 • Dla osobistej pieczęci lekarza, banał musi mieć pełne imię i nazwisko. specjalista;
 • Średnica frazesu powinna mieścić się w granicach 40 mm, chociaż 30 mm jest zwykle standardem;
 • Ochrona jest wybierana przez specjalistę według jego uznania i nie jest obowiązkowa;
 • Podobnie z logo lub obrazem – są to elementy drugorzędne i opcjonalne;
 • Ringi są wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego, a klisze z najwyższej jakości gumy.
 • Wskazanie danych, które określają przynależność zawodową specjalisty, jest obowiązkowe.

Znaczki lekarskie

Aby zamówić osobistą pieczęć lekarza, nie wystarczy dokładnie przemyśleć projekt frazesu, trzeba też zdecydować się na rodzaj sprzętu. Korpus przyszłej pieczęci powinien być praktyczny w użyciu i zapewniać szybką i wygodną pracę lekarza. Możesz wybrać drukowanie z półautomatycznym, automatycznym oprzyrządowaniem lub ręcznym z wbudowaną podkładką. W zależności od rodzaju sprzętu, za pomocą którego chcesz zamówić pieczęć lekarską, cena będzie się różnić w górę lub w dół.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że druk trwa wiele lat, to warto zamówić trwałą metalową plombę, która zresztą doskonale podkreśli solidność specjalisty, wzbudzając szacunek pacjentów. Przyjemniejsza jest również praca z nadrukiem metalowym, powoduje przyjemne wrażenia dotykowe. Rodzaj sprzętu należy również wybrać w oparciu o oczekiwane działania mobilne. Istnieje również możliwość zamówienia pieczęci imiennej lekarza w dwóch wersjach – z automatycznym wyposażeniem i bardziej kompaktowym, półautomatycznym.

Znaczki medyczne i med. instytucje

Pieczęci i stemple medyczne są używane w szpitalach, przychodniach, laboratoriach, klinikach itp. Oznacza to, że są aktywnie wykorzystywane w całej dziedzinie opieki zdrowotnej. Pieczęć miodu. instytucje są zwykle umieszczane równolegle z osobistą pieczęcią lekarza. Powinien zawierać pełną nazwę i główne dane kontaktowe instytucji. Za pomocą takich pieczątek przepływ pracy i praca z pacjentami są znacznie przyspieszone. O wiele efektywniej jest podsumowywać dokument pieczątką „Passed” niż każdorazowo pisać go ręcznie. Za pośrednictwem usług naszej firmy można zamówić pieczątkę dowolnego typu i wzoru. Posiadamy wszystkie niezbędne materiały i sprzęt, aby zrobić to z najwyższą jakością.

Usługi drukowania fizycznego

Zamawiając nadruk w naszej firmie, zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście i szybką produkcję, a zawsze otrzymujesz:

 • W razie potrzeby projekt można opracować od podstaw lub uzupełnić o niektóre elementy, np. logo. Nasi projektanci znają niuanse wykonywania pieczęci dla absolutnie wszystkich obszarów działalności, więc nie można nawet wątpić w ich profesjonalizm.
 • Pieczęcie i stemple wykonywane są przy użyciu najnowszych technologii i przy użyciu specjalnych guma, która spełnia wymagania klisz.
 • Oferujemy specjalną ochronę przed fałszerstwem dla Twojego nadruku, jest on dobierany indywidualnie i omawiany z lekarzem bezpośrednio przed produkcją. Jednak decyzja należy do Ciebie – niezależnie od tego, czy chcesz zamówić pieczęć lekarską z ochroną, czy bez niej.
 • W przypadkach, gdy stara pieczęć jest zużyta lub utracona, możliwe jest wykonanie pieczęci z wycisku, co dodatkowo skraca czas produkcji. Będzie to wymagało odcisku starej pieczęci na papierze.
 • Wszelkie uszczelki produkowane przez naszą firmę są zgodne z krajowymi i europejskimi standardami jakości.
 • Wybierając drukowanie z automatycznym typem przyciągania, dostarczasz w ten sposób frazes z systemem, który domyślnie zakłada obecność specjalnej nasadki wraz z podkładką. I jest niewątpliwie kompaktowy i praktyczny podczas pracy.

I oczywiście ułatwia to zadanie, ponieważ możesz zamówić pieczęć lekarską z Kijowa bez wychodzenia nigdzie i bez przerywania procesu pracy. W końcu możesz łatwo złożyć zamówienie na drukowanie online i w razie potrzeby masz możliwość skorzystania z tej usługi.

Kiedy kontaktujesz się z nami w celu wykonania pieczęci lekarskiej na Ukrainie, dokonujesz właściwego wyboru, ponieważ w tym przypadku możesz być pewien jakości wytwarzanego produktu, a także wydajności wykonywanej pracy.

>
Больше информации об этом исходном текстеЧтобы получить дополнительную информацию, введите исходный текст Отправить отзыв Боковые панели История Сохраненные Предложить перевод

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze