+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

Pieczęcie firmowe Sp. z o.o.

Zamów drukowanie dla przedsiębiorstw

Wszystko, co musisz wiedzieć o drukowaniu w przedsiębiorstwie, drukowaniu dokumentów

Każdy wie, że każdy dokument staje się ważny tylko wtedy, gdy jest poświadczony pieczęcią. Jeśli otwierasz nowe przedsiębiorstwo w dowolnej z przewidzianych prawem form własności, do prowadzenia księgowości lub innych czynności związanych z pracą biurową, potrzebujesz odpowiedniego narzędzia, które pozwoli poświadczyć dokumenty i nadać im moc prawną. Takim narzędziem jest pieczęć firmowa.

Dla kogo pieczęć nie zostałaby nałożona – przedsiębiorcy, przedsiębiorstwie lub organizacji, należy to zrobić zgodnie ze wszystkimi zasadami i z uwzględnieniem wszystkich wymagań. Aby w przyszłości wyeliminować wszelkie zamieszanie, nadruk powinien być jak najbardziej wyraźny. Również dzisiaj nasza firma korzysta z najnowszych technologii, aby na życzenie klienta zapewnić wymagany stopień ochrony druku. Mogą to być rysunki rastrowe, mikroczcionki lub inne starannie ukryte elementy bezpieczeństwa.

czytaj więcej

Dane płyty drukowej

Pieczęć przedsiębiorstwa – to pierwsza oznaka statusu, bo nawet mała firma może poczuć się jak pełnoprawny i równorzędny partner w prowadzeniu biznesu i zawieraniu transakcji. Między innymi obecność druku zwiększa bezpieczeństwo finansowe przedsiębiorstwa.

W większości przypadków druk przedsiębiorstw TOV, PP itp. jest zamawiany w kształcie okrągłym, chociaż trójkątny jest również odpowiedni, ale jest używany znacznie rzadziej.

Często wykonywana jest pieczęć o średnicy od 12 do 50 mm, która musi wskazywać:
1. Miejsce rejestracji;
2. Forma własności;
3. Firma nazwa;
4. Logo firmy (zarejestrowane w określony sposób).;

Rodzaje pieczęci firmowych

Możliwe jest zamówienie pieczęci przedsiębiorstwa Kijów, pieczęci do dokumentów, w zależności od celów i przeznaczenia, następujących typów:

 • Pieczęć, której mogą używać instytucje uprawnione do używania symboli państwowych;
 • Podstawowa pieczęć okrągła, zamawiana przez przedsiębiorstwa, które nie są uprawnione do używania symboli państwowych;
 • W razie potrzeby można użyć pieczęci gałęzi;
 • Pomocniczy rodzaj druku stosowany jest dla różnych działów strukturalnych przedsiębiorstwa (dział personalny, biuro itp.). W takich przypadkach istotny jest wybór trójkątnego i kwadratowego druku przedsiębiorstwa;
 • Pieczęć podmiotów zajmujących się medycyną lub prawem.

Ponieważ istnieją dwa rodzaje pieczęci firmowych – główna i dodatkowa, wtedy najważniejsze informacje o firmie wyświetlają się na kliszy pierwszej kategorii, natomiast projekt pieczęci drugiego typu przewiduje obecność numeru pieczęci w środku nadruku, napisy takie jak "na kontrakty", "dział personalny" itp.  W przypadku wszystkich firm zajmujących się wystawianiem faktur podatkowych przepisy przewidują obecność obowiązkowej pieczęci i ustalonego wzoru. Logo na pieczęci TOV jest dozwolone, ale nie jest obowiązkowe, dlatego jest włączane do projektu na życzenie klienta. Typowe odcienie atramentu używanego w – niebieski w różnych odcieniach (zielonkawy, fioletowy) lub czarny.

Jak uzyskać pozwolenie na drukowanie?

Aby pieczęć przedsiębiorstwa była prawnie uprawniona, musi być zgodna z dostępną dokumentacją rejestracyjną i normami prawnymi. Musisz także uzyskać pozwolenie na drukowanie. Aby to zrobić, musisz złożyć wniosek do specjalnego działu o wydanie zezwoleń Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Również z nim dodatkowo przygotuj i dołącz:

 • kserokopię paragonu bankowego, jako dowód zapłaty za usługi związane z wydaniem zezwolenia;
 • kserokopię państwowego dowodu rejestracyjnego rejestracja poświadczona przez notariusza;
 • dwie kopie przykładowego wydruku;
 • kopia zaświadczenia o nadaniu numeru podatnika (dla obywateli-przedsiębiorców).

Po 2-3 dniach od daty przyjęcia dokumentów przez organy państwowe zapada decyzja o wyrażeniu zgody lub odmowie. Dopiero potem możesz zamówić pieczęć przedsiębiorstwa w Kijowie.

Proces tworzenia pieczęci firmowej

Zwracając się do naszej firmy w celu zamówienia uszczelek przedsiębiorstwa TOV lub PP, należy przede wszystkim zdecydować o jego rodzaju, nie tylko ze względu na przeznaczenie, ale również wybrać rodzaj konstrukcji. W większości przypadków wybierają sprzęt automatyczny, jest on najbardziej praktyczny i trwały. Powinieneś również powiedzieć nam, jakiego koloru chcesz napis na klisze, niebieski lub czarny. Aby to zrobić, dostarczymy Ci próbki, w których będzie Ci coraz wyraźniej decydować o wyniku końcowym.

Warto również zauważyć, że odciski różnią się również sposobem ich wytwarzania. Możesz uzyskać nadruk zwykły lub tłoczony (o wypukłej powierzchni). Wytłoczony rodzaj nadruku jest godny uwagi, ponieważ jest wyposażony w kolorową etykietę i wykluczona jest możliwość kopiowania za pomocą specjalnych urządzeń w przyszłości. Druk wypukły służy do poświadczania dyplomów, certyfikatów, certyfikatów itp.

Enterprise Seal Technologies

Wraz z rozwojem technologii stało się możliwe wybranie sposobu wykonania tego lub innego nadruku. Niektóre z nich są wciąż udoskonalane i nie zawsze są wykorzystywane przez naszą firmę, jednak wyróżnia się następujące technologie produkcji:

 • Metoda fotopolimerowa jest odpowiednia, gdy używane są atramenty do stempli na bazie wody;
 • Laser jest używany do grawerowania gumowych klisz. W tym przypadku osiąga się najwyższą dokładność i przejrzystość, co jest ważne w przypadku złożonych elementów graficznych i ochrony przed fałszerstwami;
 • Wulkanizację stosuje się, gdy klisze są wykonane z surowej gumy;
 • Technologie Flash wymagają użycia cichych urządzeń, możliwe jest wysokiej jakości odtwarzanie najmniejszych elementów.

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze