+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

Pieczęcie na dokumenty

Certyfikacja — obowiązkowa procedura w każdym przedsiębiorstwie. W naszej firmie można zamówić pieczęć do dokumentów, którą wykonamy zarówno według makiety projektu, jak i według starej próbki. Produkcja znajduje się w Kijowie, ale bez względu na to, gdzie jesteś na Ukrainie, zrobimy wrażenie i wyślemy ją „Nova Poshta” całkowicie za darmo.

Kiedy muszę drukować dokumenty?

Zarówno duże organizacje, jak i prywatni przedsiębiorcy — absolutnie każdy stoi przed koniecznością drukowania dokumentów. Konieczne jest poświadczenie autentyczności papieru, a także podpis osoby odpowiedzialnej. Bez druku dokumentacja traci moc prawną iw rzeczywistości jest tylko kartką papieru. Poniżej znajdują się przykłady artykułów wymagających poświadczenia przez wydawnictwo:

 • pomoc;
 • umowy (zewnętrzne i wewnętrzne);
 • ustawy (w sprawie wykonanej pracy, akceptacji i przeniesienia);
 • instrukcje;
 • charakterystyka;
 • dodatkowe umowy;
 • listy gwarancyjne;
 • książki zatrudnienia;
 • kadry itp.

Różnica między pieczęcią dokumentów a pieczęcią główną polega na tym, że taki nadruk zawiera dodatkowy napis „Do informacji”, „Do umów”; itp. Ta pieczęć jest używana jako pomocnicza — w tym celu firma wydaje zamówienie, zgodnie z którym ten wydruk może być używany przez pracowników.

Jak zamówić i kupić okrągły znaczek do dokumentów

Więc masz nową firmę lub zdecydowałeś się zrobić dodatkową pieczęć w celu certyfikacji dokumentów. Aby zamówić potrzebujesz:

 1. Skontaktuj się z nami w dowolny wygodny sposób — możesz przyjść do biura, zadzwonić do nas, napisać do nas e-mail lub zostawić zgłoszenie na stronie.
 2. Kolejnym krokiem jest omówienie wszystkich szczegółów zamówienia, podpisanie umowy i rozwiązanie problemów finansowych.
 3. Następnie nasz projektant przygotuje layout, dzięki któremu będziesz mógł zobaczyć, jak będzie wyglądał przyszły nadruk. W razie potrzeby nadruk można wyposażyć w dodatkową grafikę dla dodatkowej ochrony.
 4. Po zatwierdzeniu układu przystępujemy bezpośrednio do produkcji.
 5. Gotowe zamówienie można odebrać samodzielnie, zamówić dostawę kurierem (w Kijowie) lub „Nova Poshta”.

Drukowanie niestandardowe

Jeśli oryginalny nadruk jest zużyty lub uszkodzony z innych powodów, możemy wykonać nowy. Aby to zrobić, potrzebujemy albo starego produktu, albo próbki wydruku dla dokumentów bezpośrednio na papierze, z którego możemy dokładnie przywrócić wydruk.

Czy masz pytania lub jesteś gotowy złożyć zamówienie? Zadzwoń pod numery telefonów: +38 (098) 488 1001, +38 (093) 488 1001, +38 (066) 488 1001 lub przyjdź do naszego biura w Kijowie na adres: Magnitogorsky Lane, 1. Możesz również zostawić zgłoszenie z nami na stronie, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze

 

Window prices by size