+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

Pieczęcie zagraniczne

Specyfika zagranicznych pieczęci

Dlaczego potrzebujemy zagranicznych pieczęci?

Wiele firm decyduje się dziś na współpracę z partnerami zagranicznymi. Zawierają odpowiednio międzynarodowe umowy i kontrakty, istnieje zapotrzebowanie na zagraniczne pieczęcie. Oznacza to, że plomby importowe służą do zatwierdzania i poświadczania umów z zagranicznymi firmami partnerskimi lub innych dokumentów. To jest ich główny cel – nie ograniczaj się tylko do biznesu na terenie kraju, ale miej wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia biznesu międzynarodowego. Zagraniczna pieczęć może być potrzebna do rozszerzenia działalności za granicą, a także do międzynarodowego poświadczania dokumentów. Na zamówienie możemy wykonać pieczątkę zagraniczną z odcisku w dowolnym języku, a gotowy znaczek będzie dokładnie pasował do oryginału. Uszczelnienia zagraniczne zewnętrznie i pod względem materiałów składowych nie różnią się od naszych zwykłych. To samo oprzyrządowanie, klisza i podkładka z tuszem są podstawą produktu, jednak mistrz, który przyjął zamówienie, będzie musiał przymierzyć treść i prawidłowy wyświetlacz.

Cechy pieczęci zagranicznej

Możesz zamówić u nas nie tylko zwykłe okrągłe pieczęcie z rosyjskim tekstem, ale także pieczęcie organizacji zagranicznych.

czytaj więcej

Jeśli zwrócisz uwagę na próbki tych pieczęci, zobaczysz, jak różnią się one od naszych, dlatego podejście do ich wykonania jest wyjątkowe. Tak więc wiele zagranicznych pieczęci różni się nie tylko czcionką i frazesem, ale także kształtem. Ponadto pieczęcie zagraniczne, podobnie jak nasze ukraińskie, mogą być opatrzone herbem lub innymi symbolami państwowymi, mogą również zawierać logo lub emblematy. Zupełnie inny wygląd może skomplikować obieg pracy, jednak mamy dużą ilość szablonów, niezbędny asortyment czcionek, dlatego w razie potrzeby możemy łatwo odtworzyć zagraniczne pieczęcie, pod warunkiem, że jest nadruk.

Z powyższego możesz zrozumieć, że zagraniczne pieczęcie są klasyfikowane jako złożony rodzaj produktów stemplowych. Jeśli chodzi o koszt produktów, najwięcej będą kosztować foki w języku arabskim lub z hieroglifami. Czemu? Z nimi z reguły występują trudności podczas kopiowania czcionek i dlatego więcej czasu poświęca się na opracowanie układu. Średnia złożoność produkcji należy do uszczelek dla krajów przestrzeni postsowieckiej (np. ormiański, gruziński itp.). Wielu myli się, myśląc, że jeśli mistrz nie zna innego języka, w którym powstał oryginalny wydruk, nie będzie w stanie kompetentnie i dokładnie odtworzyć jego treści. W końcu chodzi o profesjonalizm, uważność i odpowiedzialność.

Czego potrzebuję, aby zamówić zagraniczne znaczki?

W celu zamówienia znaczków zagranicznych należy zebrać niewielką paczkę dokumentacji, na którą składają się:

  • Dokument wydany przez Ministerstwo Sprawiedliwości w sprawie nadania numeru NIP (kserokopia);
  • Kopia zaświadczenia wydanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości;
  • Pełnomocnictwa w przypadkach, gdy zamówienie jest składane przez osobę niebędącą liderem;
  • Paszporty;
  • Wybrany projekt nadruku.

Potem omawiane są życzenia zamówienia, być może są jakieś niuanse, wszystko to zostanie wzięte pod uwagę przy produkcji, aż do najdrobniejszych szczegółów. Wielu klientów wybiera, podobnie jak większość innych plomb, funkcje zabezpieczające, aby zabezpieczyć je w przyszłości. Najważniejszym momentem w zatwierdzeniu opracowanego layoutu jest weryfikacja kliszy z dokumentami organizacji. Nasi specjaliści sprawdzają, ale klient musi również ponownie zweryfikować tożsamość. W ten sam sposób zwraca się na to uwagę, gdy musisz odebrać już gotowy wydruk.

Zamów pieczęć zagranicznej organizacji

Często druk dla firm zagranicznych charakteryzuje się średnicą od 30 do 40 mm. Zawiera następujące dane:

  • nazwa przedsiębiorstwa;
  • kraj i region, w którym znajduje się firma;
  • numer rejestracyjny.

W naszej pracy wykorzystujemy innowacyjny sprzęt, a dzięki zastosowanym technologiom zapewniony jest wysoki poziom ochrony każdego produktu przed podrabianiem. Standardowy kolor druku – niebieski. Jeśli jednak chcesz, możesz kupić bezbarwny pad z tuszem i wypełnić go farbą w innym kolorze. Jest to szczególnie ważne, jeśli firma ma tożsamość korporacyjną. W tym przypadku wybierany jest kolor, który jest najbardziej harmonijnie połączony z ogólnym stylem.

Profesjonalizm wykonawców

Niezależnie od tego, jaki wydruk zamówisz w naszej firmie – zwykłym lub zagranicznym, w każdym razie wszystko zależy od profesjonalizmu i umiejętności, a w tym możesz całkowicie na nas polegać. Najważniejsze w produkcji znaczków zagranicznych – chodzi o dokładne odwzorowanie wszystkich liter, hieroglifów, bo jeśli druk jest słabo czytelny, to jego jakość jest podważana. ORAZ Ze względu na złożoność pracy z innymi językami i czcionkami, czas poświęcony na to jest dwa, a czasem trzy razy więcej niż przy produkcji tradycyjnego druku. Tylko to może wyjaśnić koszt produkcji pieczęci organizacji zagranicznych. Aby doprecyzować dokładny koszt druku, możesz wysłać próbny wydruk e-mailem. Koszt zależy bezpośrednio od stopnia trudności pracy. 

Nie oszczędzaj jednak na profesjonalizmie i myśl, że niewielkim kosztem możesz uzyskać satysfakcjonujący wynik. Jest to ważna rzecz, o której należy pamiętać, szukając skutecznej strony, chociaż jeśli jesteś na tej stronie, to trafiłeś we właściwym kierunku i nie musisz się już martwić.

Mistrzowie naszej firmy będą mogli wykonać dla Ciebie zagraniczną pieczęć w dowolnym języku, którego potrzebujesz. A do tego mamy wszystko, czego potrzebujesz. Ponieważ nasza firma działa już od pierwszego roku, posiada własny, ugruntowany system produkcyjny, kontakty dostawców materiałów. Wszystko to sprawia, że ​​możemy zaoferować Państwu korzystne, przystępne ceny na dowolny produkt, a w szczególności na znaczki zagraniczne. Możesz złożyć zamówienie online, telefonicznie lub odwiedzając nasze biuro.

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze

 

Window prices by size