+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

Sprzęt do pieczątki i shtampuw

Proces przepływu pracy w przedsiębiorstwie dowolnej wielkości nie jest kompletny bez użycia pieczęci i pieczęci. Znajdują zastosowanie w placówkach handlowych, działach księgowych, działach personalnych, placówkach medycznych. Do pracy stosuje się indywidualne klisze lub standardowe pieczątki, które umieszcza się w specjalnym produkcie — sprzęt do drukowania. Jest to podstawa z uchwytem i uchwytem. W naszym katalogu znajdują się różne typy tych urządzeń, ale przed złożeniem zamówienia prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Jak wybrać oprzyrządowanie do pieczęci i pieczątek?

Jeśli jeszcze nie spotkałeś się z tym urządzeniem, zobaczmy, jakie platformy są obecnie dostępne na rynku:

Kształt. Oprzyrządowanie stempla różni się formą banału — może być kwadratowy, prostokątny, okrągły, owalny lub trójkątny. Dostępne są opcje o małych rozmiarach (kieszonkowe), które można wygodnie zabrać ze sobą na spotkania biznesowe. Producenci skupiają się głównie na ergonomii, dlatego podczas produkcji szczególną uwagę zwraca się na mechanizm docisku.

Materiał. Obudowa urządzenia może być metalowa lub wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Produkty mają zwiększoną wydajność i wytrzymują duże obciążenia. Aby przedłużyć drukowanie przystawki, zwłaszcza jeśli korzystasz z urządzenia poza biurem, możesz kupić specjalną osłonę.

Ręcznie lub Automatycznie. Ręczne oprzyrządowanie do pras jest dziś niezwykle rzadkie. Do jego działania niezbędne jest użycie podkładki pod stempel, co jest niezwykle niewygodne i czasochłonne. Ponadto ta opcja jest bardzo niewygodna do zabrania ze sobą, jeśli zajdzie taka potrzeba. Automatyczny sprzęt do drukowania — nowoczesna wersja z wbudowaną poduszką, która zaimpregnowana jest kompozycją tuszu. Stempel może być jednokolorowy (niebieski, czarny, fioletowy, czerwony itp.) lub może składać się z różnych kolorów. Druk na automatycznym sprzęcie wystarcza na ok. 5 tys. wydruków.

Nasz asortyment

W sklepie internetowym można kupić sprzęt do druku okrągłego (— korpus plastikowy lub metalowy), a także do stempli: prostokątne, kwadratowe, owalne i trójkątny . Katalog zawiera urządzenia najbardziej znanych producentów: COLOP, Shiny, Trodat. Producenci stale aktualizują swoje linie produktów, dzięki czemu są jeszcze bardziej ergonomiczne i kompaktowe. Gwarantujemy, że te mechanizmy będą Ci służyć przez ponad rok.

Możesz zamówić sprzęt do pieczęci i pieczątek za pośrednictwem formularza na stronie, dzwoniąc pod numer +38 (098) 488 1001, +38 (093) 488 1001 , +38 (066) 488 1001 lub w naszym biurze w Kijowie pod adresem: ul. Witalij Shimanovsky, 3. piętro, biuro 301

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze

 

Window prices by size