+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

Akcesoria metalowe do uszczelek okrągłych

— wymagane urządzenie do operacji drukowania. Są to proste i funkcjonalne produkty, które znajdują zastosowanie we wszystkich przedsiębiorstwach. Firma „1001 pieczęci” oferuje kupno osprzętu metalowego do uszczelek okrągłych. Tutaj znajdziesz niezawodne mechanizmy producentów Colop, Shiny, Trodat.

Funkcje i sposób działania

Metalowe okrągłe oprzyrządowanie stempla zawiera wewnątrz poduszkę z tuszem. Po naciśnięciu farba jest nakładana na płytę, zapewniając wyraźny wydruk. Ponieważ klisza jest zawsze w kontakcie z poduszką, tusz nie wysycha, co oznacza, że ​​nadruk będzie Ci służył przez bardzo długi czas. Dostępne są automatyczne zatrzaski wykonane z metalu o średnicy 40 mm i 45 mm. Nowoczesny design, ergonomia, wygoda — z takim mechanizmem praca będzie łatwiejsza i przyjemniejsza.

Nasze zalety

Warto zamówić sprzęt drukujący w naszej firmie z następujących powodów:

  • duży wybór towarów;
  • konkurencyjne ceny;
  • najlepsze marki

Zamówienie i dostawa

Zamówienie można złożyć przez stronę internetową lub dzwoniąc pod numer +38 (098) 488 1001, +38 (093) 488 1001, +38 (066) 488 1001. Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej , kurier (w Kijowie), odbiór możliwy również pod adresem: Kijów, Magnitogorsky lane, 1.

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze

 

Window prices by size