+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

Automatyczne datowniki i liczniki

Podczas pracy z dużą liczbą dokumentów niezbędne są automatyczne datowniki i enumeratory. Dzięki tym prostym urządzeniom proces wpisywania dat i numeracji jest skrócony do jednego kliknięcia. Firma „1001 pieczęci” możesz kupić automatyczny datownik i licznik od wiodących europejskich producentów — Trodat i Reiner.

Funkcje i aplikacje produktu

Automatyczny datownik służy do datowania dokumentów. Znajduje zastosowanie w działach księgowych, bankach, bazach transportowych. Data może być tylko w formie cyfrowej lub przy użyciu znaków alfabetu w języku rosyjskim, ukraińskim i angielskim.

Automatyczny licznik służy do numeracji przy produkcji metek cenowych, do etykietowania towarów, w księgowości magazynowej. Te pieczątki są również używane do robienia przepustek, na lotniskach itp. Zasada działania automatycznego licznika polega na tym, że za każdym naciśnięciem wpisywana jest następna liczba. Możliwe jest również zaprogramowanie produktu według potrzeb.

Pokazane elementy projektu mogą mieć plastikowy lub metalowy korpus. Ponadto automatyczne datowniki i liczniki mogą różnić się wysokością czcionki i głębią bitową. Jeśli nie możesz dokonać wyboru, zawsze jesteśmy gotowi doradzić w zakresie asortymentu. „1001 pieczęci” Znajdziesz tu zarówno pojedyncze produkty, jak i kombinowane datowniki-numeratory. Ponadto mamy powiązane produkty: tusz do stempli i podkładki zastępcze.

Dlaczego zamawiać u nas produkty do pieczątek:

  • samodzielne automatyczne datowniki i liczniki w szerokim zakresie;
  • najlepsze marki o wysokiej niezawodności;
  • konkurencyjne ceny towarów;
  • szybka dostawa w Kijowie kurierem i bezpłatna dostawa na Ukrainie.

Możesz złożyć zamówienie na stronie 24/7 lub dzwoniąc pod numer: +38 (098) 488 1001, +38 (093) 488 1001, +38 (066) 488 1001 (od poniedziałku do piątku od 09:00: 00 do 18:00).

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze