+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

Taśmy datowniki i liczniki

Numery i daty taśm — niezastąpieni asystenci, gdy konieczne jest przetworzenie ogromnej ilości dokumentów. Produkty te znacznie przyspieszają i optymalizują przepływ pracy. Firma „1001 pieczęci” można kupić liczniki taśm austriackiego producenta Trodat i Colop.

Funkcje

Z wyglądu ręczny numerator taśmy i datownik są podobne do zwykłego stempla. Produkty nie wymagają taśmy etykietowej, a nadruk umieszczany jest bezpośrednio na dokumencie lub produkcie.

Liczniki różnią się długością w bitach — naprzemiennie pewne wartości z określoną częstotliwością. Liczba ta może wynosić od 6 do 14, w zależności od modelu. Aby zmienić wartość, musisz ręcznie przewinąć taśmę z numerami. Do pracy z urządzeniem potrzebne będą dodatkowe materiały eksploatacyjne: farba i poduszka z tuszem. Wybierając urządzenie, zwróć także uwagę na wysokość czcionki, może ona wynosić od 3 do 18 mm.

Zakres

Nie możesz obejść się bez datowników i numeratorów taśm podczas pracy:

  • w sklepach spożywczych;
  • w magazynach;
  • w produkcji;
  • w aptekach;
  • na stacjach benzynowych itp.

Dzięki temu urządzeniu rutynowe zadania będą wygodniejsze i łatwiejsze.

Możesz zamówić numery taśm i datowniki poprzez formularz na stronie, dzwoniąc pod numer +38 (098) 488 1001, +38 (093) 488 1001, +38 (066) 488 1001 lub u nas biuro w Kijowie pod adresem: Magnitogorsky lane, 1.

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze

 

Window prices by size