+48 512995083

Pieczęcie i Stemple online

Oddzwoń
Cart empty

Własnoręcznie datowniki

Datowniki — jeden z najczęstszych rodzajów stempli. Produkty te znacznie upraszczają zarządzanie przepływem pracy w przedsiębiorstwach, czyniąc proces bardziej zautomatyzowanym. W tej części katalogu firmy „1001 wydruków” prezentowane są osoby samopiszące.

Datownik z własnym typem: funkcje urządzeń

Datownik wpisany przez siebie — Niezbędna rzecz, gdy wymagana jest wydajność w pracy i istnieje potrzeba częstej zmiany treści druku. Osobliwością samodzielnie wpisanych próbek jest to, że nie mają ustalonego stereotypu. Użytkownik może wybrać niezbędną kombinację cyfr i liter. Te produkty są praktyczne, ponieważ pozwalają nie ograniczać się do jednego rodzaju frazesu.

Do produktu dołączone jest pudełko symboli składających się na niezbędne cyfry i słowa (symbole są wpisywane od prawej do lewej w odbiciu lustrzanym, daty są ustawić, przewijając koła). Przenoszenie małych znaków odbywa się za pomocą pęsety — jest również dostarczany z zestawem. Konstrukcja datownika do samodzielnego pisania ma również poduszkę z tuszem. Nie musisz kupować żadnych dodatkowych urządzeń, ale możesz rozpocząć pracę od razu po zakupie. Wybierając produkt, zwróć uwagę na wysokość czcionki i liczbę linii tekstu.

Zakres

Kup datowniki do samodzielnego pisania potrzebne do użycia:

  • duże branże;
  • w biurze;
  • w rachunkowości;
  • przy kasie;
  • w magazynach.

Nie można obejść się bez takiego urządzenia przy rejestracji daty produkcji, daty ważności, zamówień paragonów, kart gwarancyjnych, pełnomocnictw, kwitów sprzedaży, farmaceutyków i recepty lekarskie.

Aby zamówić randkę z automatycznym wybieraniem, zadzwoń do nas pod numer +38 (098) 488 1001, +38 (093) 488 1001, +38 (066) 488 1001 lub zostaw prośbę na stronie. Z przyjemnością spotkamy się również w naszym biurze pod adresem: Kijów, Magnitogorsky lane, 1.

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Przez telefon

Jak złożyć zamówienie

ubezpieczenia-lubaczow.pl

Aplikacja internetowa

ubezpieczenia-lubaczow.pl

W naszym biurze

 

Window prices by size