pożyczki

Weź pożyczkę bez wychodzenia z domu i z gwarancją bezpieczeństwa

Zaświadczenia, oświadczenia, wnioski, rachunki, umowy, potwierdzenia przelewów – dokumentacja, jaka jest niezbędna do zaciągnięcia tradycyjnej pożyczki, nie mówiąc już o wzięciu kredytu w banku, może odstraszyć niejedną osobę. Zwłaszcza że nawet przy wypełnieniu wszystkich dokumentów, dostarczeniu ich na czas i uzupełnieniu braku nie ma żadnej gwarancji, że w ogóle otrzyma się pieniądze.

Zasiądź w fotelu…

Zupełnie inaczej i prościej wygląda proces wnioskowania o gotówkę, gdy w grę wchodzą pożyczki przez internet. Całość jest o wiele mniej stresująca, zajmuje mniej czasu, nie trzeba też zbierać i przekazywać pożyczkodawcy całej tony kompletnie bezsensownej dokumentacji. Wystarczą najważniejsze dokumenty, które można zdobyć samemu bez jeżdżenia po bankach, proszenia o pomoc pracodawcę czy czekania na zaświadczenia z urzędów skarbowych. A dodatkowo proces można przeprowadzić w zaciszu własnego domu, nie ruszając się z fotela!

… i weź pożyczkę…

Wystarczy przygotować podstawowe rzeczy, którymi najczęściej są skan dowodu osobistego, skan ostatnio zapłaconych rachunków lub wyciąg z konta bankowego. Rzadziej wymagane są zaświadczenia od pracodawcy o zatrudnieniu lub skany podpisanych umów – najczęściej dotyczy to pobierania większych kwot. Mniejsze pożyczki przez internet udzielane są na podstawie minimum formalności i przesłanych do pożyczkodawcy danych, które ten następnie weryfikuje.

… bez obaw o bezpieczeństwo

Odbywa się to w równie prosty i szybki sposób poprzez sprawdzenie danych w dowodzie osobistym oraz potwierdzenie tożsamości na dalszym etapie przyjmowania wniosku. Chodzi o to, aby pożyczkodawca miał pewność, że wydaje pieniądze na wniosek uprawnionej osoby, czyli tej, do której faktycznie należy dowód. Weryfikacja przebiega w szybki sposób poprzez potwierdzenie za pomocą konta bankowego pożyczkobiorcy, którego ten jest właścicielem. Zwykle stosuje się najprostszy przelew bankowy na kwotę od jednego grosza do złotówki (pieniądze są zwracane wraz z przelewem pożyczkowym), który należy dokonać na wskazane przez pożyczkodawcę konto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *